REGULAMIN SECOND LIFE

1. Organizatorem programu Second Life jest Cheeky Monkey Sp. z o.o. ul. Maksymiliana Jack- owskiego 27 /15 60-509 Poznań NIP: 7812006717, REGON: 38563927000000, KRS: 0000830964 (dalej jako Cheeky Monkey).

2. Cheeky Monkey poprzez program Second Life bierze odpowiedzialność za wyprodukowane rzeczy umożliwiając im ponowne wejście do obiegu. Udostępnia Konsumentowi możliwość za- kupu produktów marki po niższej cenie. Bierze pod uwagę potrzebę zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko naturalne.

3. Program Second Life polega na przyjmowaniu od konsumentów używanych produktów marki Cheeky Monkey, udzielając w zamian rabatu na swoje produkty, zgodnie z zasadami opisanymi poniżej. Program zakłada również sprzedaż prototypów i innych produktów marki, które z różnych przyczyn nie weszły do regularnej sprzedaży.

4. Używane ubrania należy odesłać na adres: Cheeky Monkey Sp. z o.o. ul. Świetlana 12/1, 60-151 Poznań oraz wysłać wiadomość z informację o nadanej przesyłce na adres: hello@cheekymonkeywear.com

5. Konsument otrzymuje kod rabatowy o wartości 50 PLN.

6. Rabat może zostać wykorzystany przez okres 30 dni na zakup dowolnej rzeczy na stronie https://cheekymonkeywear.com/ .

7. Kod rabatowy wysyłany jest na adres e-mail Konsumenta.

8. Cheeky Monkey nie odpowiada za wykorzystanie kodu przez osobę trzecią, która w jakikolwiek sposób stała się posiadaczem kodu rabatowego.

9. Kod rabatowy może zostać użyty tylko jeden raz. Po wykorzystaniu traci swoją ważność.

10. Kody rabatowe nie łączą się. Do jednego nowego zakupu można użyć wyłączenie jednego kodu.

11. Cheeky Monkey nie przyjmuje odzieży zniszczonej, która nie nadaje się do ponownego użycia. Za odzież zniszczoną uważa się ubrania podarte, przetarte, odbarwione, poplamione.

12. Cheeky Monkey zastrzega, że nie przyjmuje szortów i topów BORA BORA oraz strojów kąpielowych.

13. Cheeky Monkey prowadzi sprzedaż odzieży używanej na swojej stronie internetowej https://cheekymonkeywear.com/kategoria/second-life

14. Zwracana odzież używana, prototypy oraz ubrania, które nie weszły do regularnej kolekcji nie mogą nosić śladów ponownego użytkowania.

15. Program Second life trwa od 08.06.2020r.

16. Pytania związane z programem można kierować na adres hello@cheekymonkeywear.com